30 SEPTEMBER &
1 OKTOBER 2026

WAT BEWEEGT DE EXPERTEN UIT DE VOEDINGSINDUSTRIE

Nieuws

WAT BEWEEGT DE EXPERTEN UIT DE VOEDINGSINDUSTRIE

13/04/2021

Het populaire en bijzonder succesvolle vakevenement Intrafood bestaat reeds 14 jaar en blijft verder groeien. Via deze gloednieuwe newsletter zullen voedingsindustrie-verantwoordelijken ook buiten de beurs geïnformeerd worden over interessante nieuwe producten, awards, innovaties, meningen van experts en trends op gebied van ingrediënten voor de voedingsindustrie.

Altijd up-to-date

Het populaire en bijzonder succesvolle vakevenement Intrafood bestaat reeds 14 jaar en blijft verder groeien. Via deze gloednieuwe newsletter zullen voedingsindustrie-verantwoordelijken ook buiten de beurs geïnformeerd worden over interessante nieuwe producten, awards, innovaties, meningen van experts en trends op gebied van ingrediënten voor de voedingsindustrie.

 

Op verschillende manieren en in diverse formats krijgen experts het woord, wordt een blik achter de schermen gegund of worden enkele hoogtepunten van Intrafood in de kijker gezet.

 

Dit als een bron van inspiratie, die zorgt voor stof tot nadenken en tegelijkertijd dienst doet als gids en raadgever. De gebrachte verhalen worden vergezeld door levendige beelden en zo kunt u, beste lezer, zich verder onderdompelen in uw vertrouwde industrie.

 

Meer weten?

Mensen zijn van nature nieuwsgierig en stellen zichzelf tal van vragen. Waar komt een product vandaan? Hoe is het gemaakt? En uiteraard is er de steeds belangrijkere vraag of het duurzaam genoeg is en tegemoet komt aan het steeds groter wordend belang tussen voeding en gezondheid.

 

De nieuwe Intrafood newsletter biedt een breed spectrum aan hedendaagse onderwerpen en pikt in op de meest actuele trends. We willen lezers niet enkel het product op zich tonen, maar mikken tegelijkertijd op het vertellen van het ‘verhaal achter de schermen’. Onze newsletter is informatief, gefundeerd en steunt op ver doorgedreven research. Zoveel is zeker: hij is allerminst ‘mainstream’!

 

De eerste nieuwsbrief wordt verzonden in mei 2021 en vormt voor ons een opwindende uitdaging. Dit wordt geen ‘leuk dat het in mijn postvak binnenvalt’ hebbedingetje, maar vooral een ‘dit moet ik hebben’ werkstuk. Wij kijken er zelf alvast uit naar uit en hopen dat u ons enthousiasme deelt. Laat uzelf inspireren!

MELD JE AAN VOOR DE NIEUWSBRIEF

 

Gerelateerd nieuws

04/03/2026

Gezonde voeding is geen niche meer, maar een nieuwe standaard. Consumenten verwachten volgens Azelis vandaag méér dan smaak en basisvoedingswaarde. Ze zoeken producten met aantoonbare functionele voordelen, die hun welzijn ondersteunen én transparant zijn over samenstelling en herkomst.

04/03/2026

“Delhaize beseft dat de transitie naar een duurzamer voedselsysteem alleen mogelijk is via samenwerking in de volledige keten. Daarom verwacht Delhaize van leveranciers en fabrikanten dat zij dezelfde waarden delen op het vlak van ethiek, mensenrechten, milieu en transparantie”, aldus Charlotte De Vroey, Sustainability Director bij Delhaize België.

04/03/2026

Xavier Gellynck, hoogleraar Landbouweconomie en Agro-marketing aan de Universiteit Gent, geeft inzicht in de toekomstige ontwikkelingen binnen de voedingsindustrie en benoemt de voornaamste uitdagingen waarmee de sector wordt geconfronteerd.

04/03/2026

Waarom moet dit op het bord liggen? Wat maakt het bijzonder? Waarin schuilt de innovatie? Met die vragen in het achterhoofd gaat de vakjury van de Gouden Tavola elke editie op zoek naar innovatieve producten die uitblinken in smaak, vakmanschap en beleving. Deze foodwedstrijd maakt deel uit van Tavola, de tweejaarlijkse vakbeurs voor premium food...

Deze website gebruikt cookies om u een betere ervaring te bieden terwijl u deze site bezoekt.